MÖBLER / Bord / Klaffbord 3978130
nr 397 8130
Klaffbord
Valnöt, höjd: 72 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 februari 2006
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr
400 kr